Opinie Specjalistów

star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate  

“Co do stosowania Velleny, mam same pozytywne doświadczenia. W mojej praktyce codziennie spotykam się z kobietami cierpiącymi na PMS, którym towarzyszy trądzik, dyskomfort psychiczny, zmęczenie. W tym przypadku Vellena jest dobrym wyborem. Świetnie smakuje, skóra jest bardziej promienna, a samopoczucie bardziej zrównoważone.”

Dr. Jana Hliśnikowska

Ginekolog

„Od nastroju, jakości snu przez apetyt, stan skóry po koncentrację, masę ciała. Za te i inne obszary odpowiada równowaga hormonalna. Kiedy ulega wahaniom, podstawowe funkcje są zaburzone i utrudniają codzienność. Dlatego tak istotna jest dbałość o żywienie i rozsądną suplementację! Bez tego dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne nie jest możliwe. Vellena - produkt dla zdrowia hormonalnego kobiet to kompozycja składników aktywnych popartych badaniami i to w jednej porcji na dobę. Tak duży krok w efektywnym łagodzeniu objawów PMS, bolesnej menstruacji, menopauzy czy innego rodzaju dyskomfortu związanego z wahnięciami hormonalnymi. Szybka pomoc, uzupełnienie, smak i wygoda - podstawy dobrego produktu. Dołącz do nas, otul się i ciesz każdym dniem!“

Milena Nosek

Dietetyk kliniczny, psychodietetyk

"Czasami bardzo trudno jest znaleźć optymalne leczenie dla pacjentki ginekologicznej. Niezależnie od tego, czy chodzi o bóle menstruacyjne, nieregularne miesiączki, problemy skórne czy trudności związane z menopauzą. Zaletą tego produktu jest fakt, że jest to naprawdę suplement diety bez skutków ubocznych, co jest bardzo ważne. Z pewnością nie można twierdzić, że absolutnie wyeliminuje wszystkie objawy dla każdej z tych diagnoz, ale w oparciu o moje wieloletnie doświadczenie w stosowaniu Velleny z moimi pacjentkami, mogę powiedzieć, że dla dużej liczby z nich Vellena pomogła poprawić lub nawet

całkowicie wyeliminować wyżej wymienione objawy. Biorąc pod uwagę obecnie znane ryzyko związane z terapią hormonalną w tych schorzeniach, Vellena jest moim pierwszym wyborem. Oczywiście są pacjentki, w przypadku których musimy uciekać się do bardziej skomplikowanej terapii, ale w zdecydowanej większości przypadków ten suplement diety jest absolutnie wystarczający."

Dr. Júlia Frívaldská

Ginekolog

"Jako dermatowenerolog codziennie leczę pacjentów z trądzikiem hormonalnym. Vellena stanowi naturalny sposób na osiągnięcie równowagi hormonalnej i jest skutecznym uzupełnieniem leczenia przeciwtrądzikowego. W przypadku problemów z brakiem równowagi hormonalnej zalecam jej codzienne stosowanie.“

Dr. Liliana Gbúriková

Dermatowenerolog

"Nie wierzyłam, że Vellena zadziała tak szybko i genialnie. Po miesiącu stosowania zauważyłam następujące zmiany - miesiączka i nieprzyjemne objawy PMS poprawiły się o 50%, podobnie jak bóle dolnej części pleców i brzucha, odczuwam też mniejsze wahania nastroju. Mój okres pojawił się punktualnie w terminie, mam łagodniejsze krwawienia i plamienie przed miesiączką. Vellenę, naturalny napój polecam również wszystkim moim klientkom, które mają problemy z miesiączką i PMS. Dziękuję."

Dr. Mgr. Ester Hladíková

Ginekolog

"Potrzebowaliśmy u pacjentki zminimalizować aktywne objawy trądziku na twarzy i plecach, które pojawiały się w regularnych cyklach. Poza moimi oczekiwaniami, zmiany te pojawiły się po 2 tygodniach przyjmowania Velleny. Jest to odpowiednia kompozycja składników odżywczych, witamin i minerałów, które utrzymują równowagę hormonalną w organizmie. W tym przypadku nie musieliśmy sięgać po terapię hormonalną, co pacjentka doceniła. Vellena była właściwym wyborem."

Dr Katarína Kosturáková

Dermatowenerolog

"Kiedy mój ginekolog powiedział mi, że mam PCOS, gdy miałam 19 lat, nie rozumiałam tego. Byłam studentką pierwszego roku studiów i moja wiedza na temat PCOS do tego czasu była taka, że literatura mówiła, że dziewczyna/kobieta z PCOS powinna mieć nadwagę, trądzik, znaczne owłosienie na ciele itp. Na szczęście wtedy mi to nie przeszkadzało. Jednak w okresie dojrzewania byłam tak przyzwyczajona do bolesnych, nieregularnych i niekończących się miesiączek, że nie zastanawiałam się nad tym zbytnio. Z powodu stresu i braku ćwiczeń podczas studiów, stan stopniowo się pogarszał. Pierwszego dnia miesiączki miałam okropne bóle, a na 5-6 roku studiów medycznych często opuszczałam praktyki, bo leki przeciwbólowe nie pomagały. Potem na wizytach kontrolnych u ginekologa słuchałam o tym, że wynik USG moich jajników nie jest idealny, a nawet o tym, że w przyszłości będę miała duży problem z zajściem w ciążę i będę musiała to zaplanować. Lata mijają, stres eskaluje, już jako lekarz nawet nie zauważasz, że połowa włosów Ci też już wypadła Naprzemienne masz fazy, w których pojawia się bolesny trądzik a nieregularne miesiączki dalej trwają. Potem przychodzi kolejna wiadomość od ginekologa, kiedy z kamienną twarzą mówi ci, że jeden jajnik nigdy nie da rady, więc pozostaje drugi - zajście w ciążę spada do 50%. Pewnego dnia zaczęłam otrzymywać świetne recenzje na temat Velleny, a następnie pozytywne opinie od moich koleżanek. Sprawdziłam składniki, które zaintrygowały mnie jako lekarza, ponieważ Maca i Vitex Agnus Castus oraz ich działanie zostały zbadane w kilku światowych badaniach, które potwierdziły ich działanie jako medycznie sprawdzonych naturalnych środków. Oczywiście ich wzbogacenie witaminami i minerałami zwiększa ich wartość. Zaczęłam więc przyjmować Vellenę i nie mogłam uwierzyć, że po 2-3 tygodniach miałam cerę w lepszym stanie. Potem doszły bardziej lśniące włosy, zmniejszyło się ich wypadanie, ale co mnie najbardziej cieszy - po 2 miesiącach brania wyregulował mi się cykl i miesiączki mam jak w zegarku w postaci 28-dniowego cyklu. Nawet mi się nie śniło takie coś. Polecam przetesotować!"

Dr. Alžbeta Hlucháňová

Neurolog

„Jako psycholog codziennie stykam się z klientkami, które borykają się z trudnymi problemami życiowymi, często mającymi wspólny mianownik w postaci zaburzeń równowagi hormonalnej. Dzięki Vellenie uzyskałam bardzo dobre rezultaty w postaci zaniku poszczególnych przejawów tych problemów i obecnie często włączam ją do mojej terapii. Hormony mają niesamowity wpływ na to, jak funkcjonuje nasze ciało, jak się czujemy, jak zaspokajane są nasze potrzeby i pragnienia. I jak zawsze powtarzam, nie możemy zacząć budować domu od dachu, musimy zacząć od fundamentu, którym jest nasze ciało. I to właśnie Vellena oferuje pomoc w tworzeniu tego fundamentu, który daje możliwość stabilizacji, wzmocnienia. Następnie możemy budować piętra i rozpocząć ścieżkę, której potrzebujemy.“

Kateřina Zhorná

Psycholog

"Polecam Vellenę z całego serca jako kobieta, a także zawodowo. Pracuję jako higienistka stomatologiczna i konsultant ds. suplementów. Często widzę moje klientki z różnymi objawami, których nie wiedzą, jakiego są pochodzenia, najczęściej są to zaburzenia równowagi hormonalnej. Kobiety, poważnie, ten produkt zawiera wszystko, czego potrzebujemy jako podstawy zarówno dla naszego dobrego samopoczucia psychicznego, jak i kobiecego. Najlepsze jest to, że nie muszę już polecać tych produktów każdemu z osobna, a to robi ogromną różnicę zarówno dla zdrowia psychicznego, jak i żołądka. W końcu lepiej wypić jeden napój i zawarte w nim składniki odżywcze, niż łykać 8 tabletek dziennie. Co więcej, jest to napój, składniki są wchłaniane znacznie szybciej niż w postaci tabletek i jest to również bardziej praktyczne. Dojrzewanie, brak równowagi hormonalnej, trądzik, menopauza, łagodna depresja? Moja odpowiedź brzmi: Vellena, co najmniej 2 miesiące 👌"

Annamária Kuczman Polláková

Higienistka stomatologiczna i konsultant ds. suplementów

"Jako dermatokosmetolog w klinice często spotykam się z klientkami, które mają problemy z trądzikiem. Najczęściej na ten problem skarżą się kobiety przed miesiączką. Vellena jest niesamowitym, głównie naturalnym rozwiązaniem w leczeniu zespołu napięcia przedmiesiączkowego i trądziku hormonalnego. Osobiście zażywam Vellenę i obserwuję lepsze samopoczucie, czystszą skórę, lśniące paznokcie i włosy. Moje klientki widzą to samo i cieszą się, że uniknęły przyjmowania środków antykoncepcyjnych. Saszetkę wrzucam do torebki zawsze rano, kiedy nie mam zbyt wiele czasu."

Silvia Prochádzková

Dermatokosmetolog

"Jako kosmetolog pomagam ludziom z trądzikiem, często pochodzenia hormonalnego. Vellena jest pierwszym produktem, który może naprawdę pomóc kobietom z ich problemem hormonalnym, poprawi miesiączkę, ale co najważniejsze, pomoże im również w leczeniu samego trądziku. Kobieta czuje się świetnie i jest pełna energii. Ja sama biorę go codziennie i nie rezygnuję z tego naturalnego cudu."

PhDr. Tatiana Nováková

Kosmetolog, Właścicielka Freya medical

“Ten produkt poleciła mi moja mama, która zobaczyła go na Instagramie. Nie należę do osób, które mają w domu pełną "apteczkę" suplementów diety, ale ponieważ moja mama wie najlepiej, posłuchałam jej i kupiłam ten produkt. Vellena zawiera witaminy z grupy B, D, E, magnez, wapń, a zwłaszcza tryptofan jako prekursor serotoniny, który jest bardzo ważny w walce ze smutkiem i melancholią, na które cierpiałam co miesiąc przed miesiączką. Przygotowanie napoju zajmuje kilka minut, a różnicę poczułam już po 2 tygodniach. Ponadto pomógł mi z bardzo silną mastodynią, na którą cierpiałam regularnie przez 2 tygodnie przed miesiączką. Jestem niezmiernie wdzięczna zespołowi Vellena, który opracował tę unikalną recepturę zapewniającą równowagę hormonalną, która pomogła nam wszystkim."

Dr. Sonia Kociskova

"Vellena to suplement dla zdrowia hormonalnego, produkt zawierający kombinację składników odżywczych, witamin i minerałów, które mogą pomóc wesprzeć produkcję hormonów w organizmie i utrzymać ich równowagę. Vellena pomaga również, co najważniejsze, zmniejszyć objawy związane z cyklem miesiączkowym, takie jak skurcze, wzdęcia i obniżony nastrój. Ponadto pomaga promować zdrową skórę i włosy oraz poprawia nastrój i zdrowie psychiczne. Krótko mówiąc, Vellena może być skutecznym sposobem dla kobiet na wsparcie zdrowia hormonalnego i poprawę jakości życia. Najlepszy suplement diety dla zdrowia hormonalnego na rynku!"

Ester Martiradonna

Dietetyk

"Jako doradca żywieniowy często spotykam się z pacjentami z trądzikiem i problemami hormonalnymi. Vellena jest naturalnym sposobem na osiągnięcie równowagi hormonalnej i jest skutecznym dodatkiem do leczenia przeciwtrądzikowego w połączeniu z terapią dietetyczną. Jako dodatek do diety przeciwzapalnej, zalecam codzienne stosowanie w przypadku problemów hormonalnych."

Alessandra Fredella

Dietetyk