Nasza historia

Vellena narodziła się z miłości do kobiet. Dziś, dzięki naszemu produktowi, pomogliśmy już ponad 20 000 kobiet z problemami hormonalnymi❤️.

Tak zaczynaliśmy

Historia Velleny rozpoczęła się w naszym sklepie ekologicznym, który prowadzimy z mężem od 13 lat. Zawsze marzyliśmy o stworzeniu własnej marki, którą ludzie pokochają i która jednocześnie będzie im pomagać. Często odwiedzały nas kobiety w różnym wieku, które miały problemy hormonalne. Wysłuchaliśmy wielu historii, które nie miały żadnego rozwiązania i nawet leki na receptę nie pomagały. Miały nadzieję, że u nas znajdą upragnioną pomoc.


Wiedzieliśmy, że chcemy im pomóc i mieliśmy wystarczającą wiedzę, aby stworzyć formułę, która będzie nie tylko „bogata w składniki“ - jak to często bywa w przypadku suplementów diety - ale także wysokiej jakości i skuteczna. W szczególności zwróciliśmy uwagę na ilość każdego aktywnego składnika, tak aby Vellena działała na problemy związane z brakiem równowagi hormonalnej w każdym wieku. Naszym marzeniem było przedstawienie światu produktu, którego formuła pomogłaby poprawić jakość życia kobiet. I po dwójce pięknych dzieci - udało nam się 🙂 Narodziła się Vellena. 

vellena Góry skialpowe to nasza pasjaGóry skialpowe to nasza pasja

Estetycznie piękna, poręczna, nadająca się do torebki. Jak na początku każdego wielkiego marzenia, przeszliśmy przez trudne początki i były chwile, kiedy chcieliśmy się poddać. Jednak kiedy Vellena odwiedziła Wasze domy, otrzymaliśmy niezliczoną ilość wiadomości dotyczących jej wysokiej jakości składnikach, wspaniałym smaku, ale przede wszystkim o tym, jak zmieniła Wasze życie na lepsze. Jesteśmy bardzo wdzięczni za te wiadomości.

Dziś nasz mały sen o pomaganiu kobietom stał się rzeczywistością. Budujemy Vellenę wraz z mężem i zespołem niesamowitych kobiet, które wierzą w siłę i moc Velleny. Codziennie komunikują się z Tobą i cieszą się jej efektami.


Naszą wizją jest zbudowanie bezpiecznej przestrzeni dla kobiet, wyciągnięcie pomocnej dłoni i wysłuchanie Waszych historii. Empatia i chęć niesienia pomocy jest tym, co zabraliśmy ze sobą z naszego BIO sklepu. Dziękujemy, że daliście nam szansę i cieszymy się, że możemy przejść tę drogę razem z Wami.🙂💗.

Denisa i Piotr