KIM JESTEŚMY

Naszą misją jest sprawianie, by kobiety w swoim ciele czuły się świetnie. Bez względu na to, w której części cyklu się znajdują. Chcemy, aby odnalazły swoją wewnętrzną i hormonalną równowagę. Dlatego stworzyliśmy Vellenę - przyjaciółkę na dobre i złe dni.

Nasz zespół

Ludzie, którzy stoją za Velleną i Waszymi zamówieniami 😉.

Denisa

Ona to wszystko wymyśliła.

Piotr

Nadał temu kształt.

Sylwia

Lubi z Wami pisać i rozmawiać.

Lena

W jej rękach powstają Wasze upragnione przesyłki.

Nasza filozofia

Przede wszystkim naturalnie

Od dawna zajmujemy się zdrowym stylem życia, więc rozwiązanie inne niż naturalne nie wchodziło w grę. Wiemy, że zajmuje to więcej czasu niż medycyna konwencjonalna - ale skupia się na rozwiązaniu źródła problemu, a nie tylko na samych objawach. Jest łagodniejsze dla naszego organizmu i daje mu czas na odzyskanie równowagi.

Głównie praktycznie

Wiemy, że znalezienie smacznego suplementu diety może przypominać szukanie igły w stogu siana. Chcieliśmy stworzyć napój, na który kobiety będą czekać z niecierpliwością. Codzienną rutynę, którą będziesz się cieszyć, włączając ją do czasu przeznaczonego dla siebie. A kiedy nie będziesz miała podczas pracowitych dni czasu nawet na to, wrzucisz saszetkę Velleny do torebki. I przygotujesz ją w pracy, w szkole, na siłowni lub w podróży.

Przede wszyskim kobieco

Każda z nas jest wyjątkowa. W Vellenie rozumiemy, że problemy z nierównowagą hormonalną mogą osłabić Twój potencjał. Wierzymy, że masz prawo czuć się świetnie we własnym ciele i osiągnąć wszystko, czego pragniesz. Wspieramy wszystkie silne kobiety, które podążają własną ścieżką.

Przede wszyskim w równowadze

W dzisiejszym, pędzącym przed siebie świecie, każda chwila, którą poświęcamy dla siebie, jest wartościowa - dla naszego ciała, dla naszego wnętrza, dla nas samych. W Vellenie wierzymy, że równowaga pochodzi głównie z wewnątrz. Kochajmy siebie i pozwólmy
sobie na takie chwile częściej.
Niech wszystkie nasze dni będą lepsze.